понеділок, 3 квітня 2017 р.

Чемпіонат СВ з рукопашного бою 2017

Команда Полку Президента України під керівництвом Олексія Почтара на Чемпіонаті Сухопутних військ з рукопашного бою посіла 3 загальне командне місце. В шести вагових категоріях військовослужбовці полку завоювали одне перше та два других місця. Вітаємо наших героїв.

Чернишов Денис та Булавінов Сергій в своїх вагових категоріях зайняли  другі почесні місця.
Теплов Олексій в складі команди показав найкращий результат, завоювавши перше місце в категорії понад 85 кг.Прикрасою турніра став фінальний поєдинок де Олексій переміг свого суперника,який важчий за нього більш ніж на 30 кг.
Бажаємо нашим спортсменам високих спортивних досягнень в майбутньому, щоб їх наполеглива праця на тренуваннях завжди приносила бажаний результат.